REJESTRACJA
Ełk, Mickiewicza 1A 87 610 87 23
502 366 316
barbarabara@wp.pl
Facebook

Gabinet

Od 30 lat w trosce o naszych Pacjentów aktywnie łączymy doświadczenie z nowoczesnością…

 

GABINET Stomatologiczny dr B. Bara istnieje od 1981 roku, a w obecnej lokalizacji przy ul. Mickiewicza 1A pracujemy już 17 lat.

 

DOŚWIADCZENIE i umiejętności z zakresu chirurgii, rentgenodiagnostyki, implantologii, protetyki, leczenia, wybielania oraz pozostałej opieki stomatologicznej wzbogacamy nieustannie uczestnicząc w kongresach, sympozjach, szkoleniach krajowych i zagranicznych.

 

STOSUJEMY najnowocześniejsze metody leczenia i diagnozowania, aby nasi pacjenci mogli w pełni korzystać z możliwości jakie niesie współczesna nauka i technologia.

 

NASI PACJENCI zawsze wybierają usługi o wysokim standardzie. Cenią swój czas, komfort psychiczny, walory estetyczne, jakość, trwałość, kompleksowość, niezawodność ale przede wszystkim dbają o zdrowie, które podczas każdego zabiegu i trwale po nim jest najważniejsze.

 

ZAUFANIE to bezcenny element współpracy z pacjentem, który zdobywamy i pielęgnujemy od wielu lat. Zadowoleni pacjenci korzystają z naszych usług regularnie, polecają swoim bliskim i znajomym. Dzięki temu wciąż nowi ludzie chętnie i bez obaw odwiedzają gabinet.

 

PLANUJĄC WIZYTĘ proponujemy, aby rejestrowali się Państwo telefonicznie lub za pomocą formularza elektronicznego. Pozwoli to uniknąć oczekiwania w kolejce. Zaproponujemy najdogodniejszy termin i prześlemy przypomnienie SMS-em przed samą wizytą.

Rentgenodiagnostyka
z obrazem 3D
Zaawansowana chirurgia
stomatologiczna
Leczenie bez
bólu i stresu
Prawa autorskie Gabinet Stomatologiczny Barbara Bara © 2018
Projekt i wykonanie: Pixel

Facebook